By in , , , ,
No comments

Bodrum da Günübirlik veya Haftalık Tekne Turları, Yat Gezileri Bodruma özgü ahşap Yatlarla, Bodrum ve Yarımadasının muhteşem koylarında yapılan bir gezilerdir. Günü Birlik ve Haftalık Tekne Turları Yat Gezileri farklı programlara sahiptirler.

Mavi yolculuk için iki yol vardır. Birincisi bir grup oluşturup Günlük veya Haftalık özel olarak bir gulet tekne kiralamaktır. İkincisi ise günlük yapılan günü birlik tekne gezileri yani yat turlarıdır. Bu seçenek daha ekonomik olmakla beraber teknede tanımadığınız başka kişilerin de bulunacağıdır.

Plajda veya havuz başında güneşlenmekten çok daha güzel ve eğlencelidir,Günlük veya Haftalık olsun çıkmış olduğunuz gezilerde daha bakir ve güzel Koyları ziyaret eder,çok daha temiz ve masmavi sularda yüzme şansı bulursunuz.

Tekne ve Yat Gezilerinde ihtiyacınız olabilecek birçok ihtiyacı bulabilirsiniz. Yemek servisleri, Alkollü ve Alkolsüz içecekler, Müzik, Eğlence gibi, sonuç itibariyle güzel ve eğlenceli bir gün geçirip ve muhteşem bir denize girmek isterseniz yapmanız gereken tek şey çantanızı alıp bir tekne turu veya yat gezisine katılmaktır, İyi bir Tatil Geçirmeniz Dileğiyle…

Günü Birlik Tekne Turu Yat Gezisi Programı

Gidiş: 11:30 ___Dönüş: 18:30

Fiyata öğle yemeği, meyve, çay ve kraker dahildir.

Tur Güzergahı
  • Dalgıç Koyu
  • Tavşan Burnu
  • Poyraz Limanı
  • Akvaryum
  • Karaada Şifalı Çamur Banyosu
  • Meteor Çukuru

Web: www.bodrumpansiyon.com
E-mail: [email protected]
Tel: +90 252 3163978
Fax: +90 252 3162610
Gsm: +90 532 3612645

1973 Bodrum doğumludur. Bodrum'da 20 yılı aşkın bir süredir pansiyon işletmeciliği yapmaktadır. Hava Fotoğrafçılığı ve RC Model Araç tutkunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir